Środa, 29.5.2024
Name days: Magdalena / Maksymilian / Urszula

Szkoła z misją

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

  Od wielu lat nasza szkoła bierze udział w akcjach fundacji Redemptoris Missio niosąc pomoc dla dzieci z krajów Afryki. Pewnie niejeden z naszych uczniów włączył się w akcję "Kup Pan szczotkę" czy "Opatrunek na ratunek" przynosząc pastę do zębów, szczoteczkę czy opatrunki.

 Za  zaangażowanie w niesienie pomocy dla najbardziej potrzebujących Fundacja Redemptoris Missio przyznała naszej szkole po raz drugi tytuł "Szkoła z misją" i prawo do umieszczenia logo na stronie szkoły.

  Zaszczytny tytuł zobowiązuje. Przystępujemy do akcji:

- "Podaj mydło!"

- „Puszka dla Maluszka” 

- "Kup Pan szczotkę" 

- "Opatrunek na Ratunek"

- "Paczka dla niemowlaczka"

Zapraszamy do udziału w akcjach. Razem mamy ogromną moc!

https://redemptorismissio.org/wolontariat/dla-szkol-i-uczelni/

Koordynatorzy akcji: Elżbieta Nowak i Jolanta Poprawska


Galeria Zdjęć