Sunday, 6.10.2024
Name days: Artur / Bronisława / Monika

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe 2024

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 30 września 2024  roku na stadionie miejskim w Nowych Skalmierzycach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach brały udział szkoły podstawowe z Gostyczyny, Ociąża, Nowych Skalmierzyc im. Powstańców Wielkopolskich, Nowych Skalmierzyc im. Polskich Noblistów, Kotowiecka oraz Skalmierzyc. Drużyny dziewcząt i chłopców składały się z 6 zawodników, do pokonania mieli dystans 800 m i 1000 m.

Kategoria Igrzyska Młodzieży

Naszą szkołę w tej kategorii reprezentowały dziewczęta: Hanna Biegańska, Nadia Spławska, Nikola Gralińska, Nadia Chmielewska, Kinga Urbaniak, Michalina Ratajczyk, Maja Zych – które zajęły III miejsce. Drużynę chłopców reprezentowali: Marcin Sokołowski, Mateusz Gruszka, Igor Noweta, Wojciech Grzesiak, Piotr Nowacki, Oskar Olszak, Piotr Owczarek – zajęli  V miejsce.

W sztafecie chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci brali udział: Paweł Dera, Jędrzej Kwiatkowski, Wojciech Szymoniak, Filip Szkudlarek, Kacper Drymel, Cezary Michałek, Miłosz Malik – zdobyli VI miejsce.

Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych !!!

Opiekunowie: pani Kinga Jasińska i pani Danuta Orłowska