Saturday, 13.7.2024
Name days: Daniela / Henryk / Małgorzata

Doradztwo zawodowe

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   Nasza szkoła od ubiegłego roku szkolnego współpracuje z Centrum Wsparcia Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu. W ramach współpracy uczniowie klasy ósmej (w tym i minionym roku szkolnym) brali udział w badaniu predyspozycji zawodowych testem obrazkowym Achtnicha, natomiast uczniowie klas młodszych w zeszłym roku licznie przystąpili do udziału w konkursie plastycznym.

   Zachęcam uczniów klas siódmej i ósmej, a także ich rodziców do skorzystania z zasobów internetowych Centrum, które znajdują się na stronie internetowej www.cwrkdiz.kalisz.pl. W panelach Ucznia oraz Rodzica są ciekawe i aktualne materiały dotyczące planowania ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

   Ponadto od 1 kwietnia będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi - będzie można umówić się na videokonsultację lub telekonsultację (do wyboru). Dodatkowo doradcy z Centrum zapraszają do skorzystania z możliwości wykonania BEZPŁATNIE testu predyspozycji zawodowych, który można wykonać samodzielnie w zaciszu domowym, a następnie umówić się na dowolną formę konsultacji i omówienie jego wyników. Doradcy zapraszają do bezpośredniego kontaktu:

Pani ADA - tel. 515 938 125, a.poznanska@cwrkdiz.kalisz.pl

Pani JOLA - tel. 515 938 912, j.molenda@cwrkdiz.kalisz.pl

Pamiętajcie też, że zawsze możecie się skontaktować ze mną – namiary na idzienniku!

M. Stanek-Moś

Galeria Zdjęć