Poniedziałek, 22.4.2024
Name days: Łukasz / Kaja / Teodor

Konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę projektu "Wszystkie kolory świata"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

  Kolejnym etapem projektu „Wszystkie kolory świata” jest konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę uszytą aby pomóc dzieciom w Sudanie Południowym.

   Wszystkie uszyte lalki zostały zaprezentowane na specjalnej wystawie.

   Wtedy też odbyło się głosowanie na najbardziej oryginalną laleczkę. Wszyscy, którzy oglądali laleczki jednogłośnie stwierdzili, że wybór jest bardzo trudny, gdyż każda lalka jest jedyna w swoim rodzaju, każda jest niezwykle oryginalna. Jednak jeśli chcieliśmy mieć swoją reprezentantkę w ogólnopolskim konkursie, musieliśmy wybrać tę najoryginalniejszą… i wybraliśmy Zuri, która otrzymała niemal 40 głosów. Na kolejnych miejscach znalazły się Sophie i Aleksandra (12 i 10 głosów) oraz Tola i Hope (9 i 8 głosów). Należy jednak podkreślić, że niemal każda lalka zdobyła przynajmniej kilka głosów.

   Zespół Szkół w Ociążu w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę projektu „Wszystkie kolory świata” będzie reprezentować Zuri. Zasady głosowania zostaną opisane w osobnym artykule, który ukaże się na początku marca.

   Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w projekt, którego celem była pomoc dzieciom w Sudanie Południowym oraz uświadomienie wszystkim, że pomaganie jest bardzo przyjemne i daje wiele radości.


Galeria Zdjęć