Saturday, 24.2.2024
Name days: Marek / Bogusz / Maciej

Sukcesy naszych uczniów w Karate

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   Uczniowie Ostrowskiego Klubu Karate-do Shotokan i jednocześnie uczniowie naszej szkoły Olaf Król i Marcel Mocek z klasy V, wzięli udział w dorocznym Turnieju Mikołajowym Karate S.G.I. Poland Strefy Południowej, który odbył się 7 grudnia 2019 roku w Doruchowie. Turniej zakończył się dla nich sukcesem: Olaf Król zdobył II miejsce w Kata, zaś Marcel Mocek IV miejsce w Kumite.

  Ostrowski Klub karate-do Shotokan jest stowarzyszeniem kultury fizycznej, wpisanym do ewidencji Starosty Ostrowskiego. Głównym celem Klubu jest organizowanie oraz stwarzanie odpowiednio dogodnych warunków do krzewienia kultury fizycznej i rozwoju sztuki walki: karate SHOTOKAN, wśród szerokich kręgów społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży. Ostrowski Klub Karate-do Shotokan jest członkiem Shotokan Goshindo Institute - Poland, związku sportowego o zasięgu ogólnopolskim, który na arenie międzynarodowej współpracuje z Shotokan Cultural Institute (S.C.I). organizacją założoną w 1994   roku przez wybitnych mistrzów karate shotokan i karate tradycyjnego z Hiroshi Shirai /10 Dan/ na czele.

   Gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów i osiągania zamierzonych celów!

Galeria Zdjęć