Piątek, 12.7.2024
Name days: Brunon / Jan / Andrzej

Sukces naszej szkoły!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uczniowie  naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim programie dla szkół „Bezpieczny przejazd - szlaban na ryzyko” orgaznizowanym przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.  Celem konkursu było podniesienie świadomości dzieci i dorosłych o poprawnym poruszaniu się w ruchu kolejowym, drogowym, przybliżenie dzieciom zagrożeń wynikających z braku ostrożności na przejazdach kolejowo - drogowych oraz wzbudzenie zainteresowania zasadami właściwego zachowania w tych miejscach. Uczniowie z klasy II: Zofia Klaczyńska, Julia Guździoł, Bartosz Wawrzyniak oraz uczniowie z klasy VI: Zofia Banasiak, Olaf Król pod nadzorem szkolnego koordynatora, Pani Pauliny Chwiłkowskiej zrealizowali szereg zadań związanych z powyższym tematem. Otrzymaliśmy wyróżnienie i jako jedna z 6 szkół w Polsce otrzymaliśmy tytuł „Ambasadora bezpieczeństwa”.

Galeria Zdjęć