Saturday, 13.7.2024
Name days: Daniela / Henryk / Małgorzata

Pożegnanie Absolwentów

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Drodzy Absolwenci!

Wasz finał jest dzisiaj jednocześnie końcem cyklu nauczania w szkole podstawowej  - jest więc szczególnie ważny dla Was i Waszych Rodziców, którzy od  zawsze są i będą z wami. Byli też z naszą szkołą, czyniąc wiele dobrego. Za wszystkie inicjatywy i gotowość do dalszej współpracy dziękuję.

Drodzy Absolwenci!

Mam głęboką nadzieję, iż staliście się młodzieżą samodzielną i odpowiedzialną za swój los i innych, otwartą na świat i wiedzę, ale i czułą i wrażliwą, gotową do podejmowania różnych zadań społecznych. Chciałabym, byście byli dumą naszej szkoły, a sami dumni, że byliście jej uczniami.

Życzę Wam, by chwile spędzone w kolejnej, mam nadzieję trafnie wybranej szkole, były najpiękniejsze, pełne przyjaciół i sukcesów.

Z całego serca życzę Wam powodzenia w życiu, w którym niech przyświeca Wam piękne motto Mahatmy Gandhiego:

"Nie jest najważniejsze, byś był lepszym od innych.

Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego".

Życzę Wam również, abyście potrafili śmiać się  często i kochać mocno, abyście potrafili zdobyć szacunek i przyjaźń, umieli cieszyć się pięknem i zauważać w innych  to, co najlepsze. Życzę wszystkim pięknych, bezpiecznych, pełnych wspaniałych wrażeń i słońca wakacji oraz wypoczynku z nadzieją, że nowy rok szkolny rozpoczniecie  z zapałem i gotowością do spełniania swoich marzeń i planów.

Z wyrazami szacunku.

G.Kucharska – dyr.szkoły

 

Galeria Zdjęć