Środa, 8.2.2023
Name days: Paweł / Piotr / Sylwia
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Lekcje ekonomii w naszej szkole

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

24 maja gościliśmy w naszej szkole panią Barbarę Rosik – Dyrektora Obsługi Klienta w I Oddziale PKO Banku Polskiego w Ostrowie Wielkopolskim, która przeprowadziła ciekawe lekcje oszczędzania w klasie IV i II szkoły podstawowej oraz lekcję dla zainteresowanych uczniów klasy 7 i gimnazjum na temat konta młodzieżowego. Dzieci poznały historię banku, dawne środki płatnicze i obecne możliwości oszczędzania. Podczas lekcji towarzyszyły nam maskotki SKO – żyrafka Lokatka, która oprowadza po świecie bankowości internetowej oraz pancernik Hatetepes, który jest symbolem bezpieczeństwa naszych środków finansowych złożonych na koncie w banku.

J. Poprawska

Galeria Zdjęć