Środa, 29.5.2024
Name days: Magdalena / Maksymilian / Urszula

Kobieta w różnych odsłonach

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

„Kobieta w różnych odsłonach” to tytuł spotkania integracyjnego dla społeczności lokalnej, a w szczególności dla kobiet, które przygotowali nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Kwietniowe, piątkowe popołudnie stało się okazją do zaprezentowania talentów naszych uczniów. Dzieci mówiły piękne wiersze o kobietach, śpiewały piosenki i tańczyły. Odbył się również wspaniały pokaz mody damskiej z różnych epok – od czasów prehistorycznych do współczesności, a nawet przyszłości. Zaproszone Panie, przy filiżance kawy i słodkościach, mogły zrelaksować się, zainspirować, porozmawiać, pobyć ze sobą. Właśnie na tym najbardziej zależało organizatorom spotkania.

M. Stanek-Moś


Galeria Zdjęć