Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Gala Szlachetnej Paczki

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   W sobotę 20 stycznia przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystości podsumowującej akcję Szlachetnej Paczki 2017. Był to koncert młodych ostrowskich artystów dedykowany wszystkim darczyńcom i wolontariuszom. Podczas gali wystąpiła pani prezydent miasta Beata Klimek i podziękowała wszystkim zaangażowanym w akcję niesienia pomocy  drugiemu człowiekowi.

Wolontariusze odwiedzili łącznie 111 rodzin, z czego 56 włączyli do programu. Ogólna wartość paczek to 162.000 zł. Średnia wartość paczki wynosiła 2893 złote i przygotowywało ją 29 osób. Tegoroczna akcja połączyła ze sobą w Ostrowie aż 1846 osób.

Przypomnijmy: w Polsce była to już XVII edycja Szlachetnej Paczki, a w Ostrowie Wielkopolskim VII.

W tym roku szkolnym społeczność naszej szkoły po raz pierwszy włączyła się do akcji.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za okazane dobro!


Galeria Zdjęć