Środa, 29.5.2024
Name days: Magdalena / Maksymilian / Urszula

Dzień kreacji karnawałowych

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Ze względu na epidemię nie było w naszej szkole balu karnawałowego, ale uczniowie mogli przyjść przebrani w wyznaczonym dniu. W czwartek 10 lutego, dzień i lekcje w naszej szkole wyglądały zupełnie inaczej.  Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.

Podczas przerw uczniowie pląsali i bawili się na korytarzach szkolnych i w sali gimnastycznej przy skocznej muzyce z radiowęzła szkolnego. Tańczyli z paniami różne układy.

Dzień przebierańca jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych  strojów.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu, miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!

Galeria Zdjęć