Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Ślubowanie klas pierwszych 2016

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

14 października 2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy I szkoły podstawowej oraz gimnazjum połączona z akademią z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Był to niezwykle ważny dzień dla całej społeczności szkolnej. W uroczystości wzięli udział: Pani Dyrektor Katarzyna Kaźmierczak, Pani Wicedyrektor Grażyna Kucharska, wychowawcy klas pierwszych, nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Burmistrz Zdzisław Mielczarek, ksiądz Władysław Andrzejak oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Pasowania na uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej dokonała Pani Dyrektor. Następnie wszyscy pierwszoklasiści ślubowali swą postawą dbać o dobre imię szkoły, rzetelnie wypełniać obowiązki ucznia, szanować nauczycieli i kolegów, poszerzać swoją wiedzę. Przewodniczący klas odebrali z rąk Pani Dyrektor akty ślubowania.

Po części oficjalnej uczniowie zaprosili zgromadzonych do obejrzenia programu artystycznego, podczas którego złożyli życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom szkoły.

Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami udali się do swoich klas na słodki poczęstunek. W tym dniu pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce.


Galeria Zdjęć