Czwartek, 8.12.2022
Name days: Edyta / Maria / Alojzy
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Z ortografią za pan brat

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Tuż przed feriami w Szkole Podstawowej w Kotowiecku odbył się XVII Gminny Konkurs pn. „Każdy Potrafi Być Mistrzem Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Izabela Stawik, Michalina Nowacka i Tomasz Kułton. Uczestnicy rozwiązywali rebusy, uzupełniali luki w wyrazach, objaśniali zasady ortograficzne oraz interpunkcyjne, a wszystko to w ściśle określonym czasie. Zdaniem organizatorki uczniowie prezentowali wysoki poziom, dlatego do końca trwała zacięta walka i – jak co roku – różnica w punktacji była minimalna. Ostatecznie nasza drużyna zajęła IV miejsce, natomiast Karolina Kostera  I za wykonanie plakatu tematycznie związanego z konkursem.

Nauczyciele przygotowujący: Beata Hadryan-Grzywna, Karolina Nowakowska.

Galeria Zdjęć