Środa, 19.6.2024
Name days: Sylwia / Juliann / Gerwazy

Szkoła wrażliwych serc

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Nasza szkoła przyłączyła się

 do ogólnopolskiej akcji charytatywnej

„Szkoła wrażliwych serc" 

Włączamy się do akcji przy współpracy z fundacją Mary's Meals, która działa w 18 krajach w Afryce, Azji, Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. Jej głównym założeniem jest zbiórka funduszy z przeznaczeniem dla głodujących dzieci na całym świecie, aktualnie dożywianych jest 2 Miliony dzieci w miejscu edukacji.

Podjęliśmy się spełnienia pięciu warunków, dzięki którym będziemy mogli starać się o przyznanie naszej szkole certyfikatu „Szkoły wrażliwych serc”. Cała akcję rozpoczęliśmy w październiku i trwa do końca czerwca. Na bieżąco będziemy informować o naszych działaniach i przeprowadzonych akcjach.

Koordynator szkolnego wolontariatu : Małgorzata Olechowska

 

Mary's Meals to łańcuch bardzo wielu małych aktów miłości.

Dopiero połączone razem tworzą piękną całość.


Galeria Zdjęć