Czwartek, 25.4.2024
Name days: Jarosław / Marek

SPOTKANIE Z MISIEM MARCELEM

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   We wtorek 23 listopada 2021r. aktorzy z Teatru Maska z Krakowa pojawili się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Ociążu z przedstawieniem pt. „Miś Marcel i przyjaciele kłopotów mają wiele”. Spektakl obejrzeli uczniowie klas I-III, którzy w tym dniu przynieśli do szkoły swoje miśki – przytulanki.

   To historia misia, który urządzał urodziny i zażyczył sobie na prezent m. in. najdroższy komplet klocków Lego. Jego przyjaciele: tygrysek, kangurek i królik mieli poważny problem skąd wziąć tak ogromną kwotę i co sprzedać, aby zdobyć pieniądze na prezenty. Zajączek zabrał dzieciom buty i bluzę, kangurek wyrwał marchewki z ogrodu królika, jednak stwierdzili, że tak nie można. Poinformowali Marcela, że nie kupią mu wymarzonych prezentów, co spowodowało, że miś odwołał urodziny. Jednak w rezultacie doszedł do wniosku, że nieważne są prezenty, lecz najważniejsi są przyjaciele. Bajka ukazała wartość przyjaźni.

  Podczas oglądania spektaklu było dużo śmiechu, a dzieci z ochotą uczestniczyły we wspólnej zabawie, mogły wspólnie z aktorami bawić się i tańczyć na urodzinach u Marcela.


Galeria Zdjęć