Saturday, 13.7.2024
Name days: Daniela / Henryk / Małgorzata

Sportowe Turnieje Mikołajkowe w naszej szkole

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

16 grudnia odbyły się Turnieje Mikołajkowe w Ringo klas IV – VI (drużyny mieszane 8 osobowe + 2 rez),VII –VII dziewcząt  (drużyny 8 osobowe) oraz w Piłkę Siatkową Plażową chłopców kl.VII -VIII ( 6 drużyn). Chłopcy rozgrywali turniej w dwóch grupach - systemem „każdy z każdym ”. Z grupy wychodziły dwa zespoły, które dalej walczyły o zwycięstwo. Uczniowie nie uczestniczący w turniejach pełnili funkcje sędziów liniowych, głównych, punktowych, dziewczęta były sekretarzami zawodów.

Emocji było wiele, przed turniejem tradycyjnie przeprowadzona zastała rozgrzewka przy muzyce – świąteczna zumba, która wprowadziła zawodników w pozytywny nastrój. Drużyny rywalizowały ze sobą wspierane klasowymi kibicami, w duchu zasady fair play. Wyniki turniejów są następujące:

Turniej w Ringo kl. IV- VI

– I msc. Klasa V, II msc. Kl. VI, III msc. – kl. IV

Turniej w Ringo dziewcząt kl. VII- VIII - zwycięstwo klasy VII-ej

Turniej Siatkowy dwójek – chłopcy kl. VII- VIII

I msc.- Krawczyński Rafał – Jędroch Dominik

II msc. Kułton Tomasz – Kuchnicki Jakub

III msc. Szymczak Piotr – Łodyga Kacper.

Wszyscy uczniowie na zakończenie Turniejów otrzymali nagrody w formie słodyczy ufundowane przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Gratulujemy wszystkim dzieciom i cieszymy się z tak dużego zainteresowania i zaangażowania w nasze turnieje!

Organizatorki Turnieju - Danuta Orłowska i Kinga Jasińska

Galeria Zdjęć