Piątek, 19.7.2024
Name days: Marcin / Włodzisław / Piotr

Rajd Marzanna 2024

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W sobotę 6 kwietnia 2024 roku drużyna z naszej szkoły „Włóczykije” wyruszyła powitać wiosnę na rajdzie turystycznym „Marzanna 2024”. Na punkt startowy do Ludwikowa dojechaliśmy pociągiem z Ostrowa Wielkopolskiego, dalej wędrowaliśmy grupą liczącą 50 uczestników, którą prowadził przewodnik PTTK. Przyjemne były chwile, kiedy można było usiąść, odetchnąć czystym powietrzem w lesie i zjeść smakołyki ukryte w plecakach. Po dotarciu na metę wszyscy uczestnicy otrzymali drożdżówkę i ciepłą herbatą. Następną atrakcją był udział w konkursach krajoznawczych oraz sprawnościowych, w których można było zdobyć nagrody. Dużą atrakcją rajdu był konkurs „MISS MARZANN 2024”, które przygotowywała każda z grup biorących udział w rajdzie. Nasza przepiękna Marzanna w wykonaniu uczniów klasy II zajęła III miejsce. BRAWO !!!

Pogoda i nastroje sprzyjały wędrówce. Nasi uczniowie wykazali się dobrą kondycją, sprawnością oraz dobrym przygotowaniem do wyprawy! Tak zakończyliśmy udany dzień i wspólnie spędzony czas. Wszyscy bawiliśmy się świetnie, spędzając aktywnie czas.

Dziękujemy wszystkim za udział a w szczególności najmłodszej grupie z klasy II i III, a rodzicom za dowóz dzieci na start i odbiór z mety rajdu.

Opiekunowie: E. Nowak i K. Jasińska

Galeria Zdjęć