Środa, 8.2.2023
Name days: Paweł / Piotr / Sylwia
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Podziękowania

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

       Nasza szkoła przy współpracy z organizacjami kościelnymi przyłączyła się do akcji CARITAS Diecezji Kaliskiej chcąc pomóc uchodźcom z Ukrainy oraz poszkodowanym osobom  bezpośrednio na Ukrainie.

Od środy 2 do piątku 4 marca szkolny Wolontariat przeprowadził zbiórkę pieniędzy w naszej szkole. Uzbierano kwotę 1222 zł, kwota ta w całości została przekazana na powyższą akcję.

 

GORĄCO DZIĘKUJEMY

Wszystkim tym, którzy przyłączyli się do naszej szkolnej akcji przynosząc pieniądze,  żywność, odzież oraz najpotrzebniejsze rzeczy na rzecz poszkodowanych w konflikcie zbrojnym na Ukrainie. Za zaangażowanie oraz wielkie serce, piękny i szlachetny gest całej naszej szkolnej społeczności  serdecznie dziękujemy.

 

                                                              Szkolny wolontariat

Galeria Zdjęć