Czwartek, 29.9.2022
Name days: Michalina / Michał / Rafał
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Dzień Babci i Dziadka

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   Dnia 23 stycznia 2017 roku z okazji Dnia Babci Dziadka odbyła się w szkole uroczystość dla seniorów, którą przygotowali uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami. Przybyłych gości powitała Pani Dyrektor - Katarzyna Kaźmierczak, która złożyła życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom.

   Dziadkowie z zachwytem i wzruszeniem obejrzeli program artystyczny przygotowany przez wnuki. Uczniowie zaprezentowali  swoje talenty wokalno – recytatorskie. Mali aktorzy, ku radości swoich najbliższych, znakomicie wcielili się w odgrywane przez siebie postaci w inscenizacji „Kopciuszek”. Dodatkowym atutem była  przepiękna piękna scenografia przygotowana przy współpracy z panią plastyczką - Karoliną Nowakowską. Także życzenia i piosenki zaprezentowane przez dzieci wzbudziły podziw dziadków. Po części artystycznej seniorzy wraz z wnukami spędzili czas  przy  kawie  i słodkościach przygotowanych przez rodziców.

   Takie uroczystości sprawiają wiele radości zarówno dziadkom jak i wnukom, zacieśniają więzi rodzinne, uczą dzieci okazywać miłość, szacunek, przywiązanie wobec osób starszych.


Galeria Zdjęć