Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina

Zawody Gminne w piłkę ręczną chłopców 2024

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF
8 lutego 2024r odbyły się w Nowych Skalmierzycach gminne zawody w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży oraz Igrzysk Dzieci. Nasza starsza drużyna chłopców  w składzie: Jędrzej Komorowski (najlepszy zawodnik naszej drużyny zdobył najwięcej bramek), Oskar Wiertelak, Szymon Łuczak, Mateusz Gruszka, Wiktor Noweta, Maks Mikłas, Maks Mituła, Krzysztof Stachowiak (bramkarz) zdobyła III msc.  Młodsza reprezantacja: Oliwier Kowalczyk, Marcel Mocek, Oskar Olszak, Piotr Nowacki, Igor Wawrzyniak, Wojciech Grzesiak, Piotr Owczarek, Maksymilian Wasielewski zdobyła IV msc. To były bardzo emocjonujące  zarazem wyczerpujące zawody, mecze rozgrywane były 2 x po 10minut, z trudnymi przeciwnikami. Nie zabrakło jednak naszym zawodnikom woli walki, zdobywali nowe doświadczenia, uczyli się gry fair play oraz walczyć do ostatniej minuty meczu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Danuta Orłowska

Galeria Zdjęć