Sunday, 25.2.2024
Name days: Adam / Cezary / Jarosław

XIV edycja Konkursu Poezji Pisanej i Recytowanej o Pióro Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

„Najlepsze dopiero przed nami” 

  W miesiącu kwietniu nasz szkoła wzięła udział w konkursie literackim Poezji Pisanej i Recytowanej o Pióro Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Błogosławionego ks. Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie.

  Warunkiem uczestnictwa w konkursie było napisanie wiersza tematycznie związanego z życiem uczniów w czasie pandemii. W swoich pracach twórczych młodzi pisarze opisywali problemy, radości, obawy, ale również wyobrażenia na temat ich życia szkolnego po pandemii.

  Naszą szkołę w kategorii klas IV-VI reprezentował uczeń klasy IV Jakub Dera, natomiast w kategorii klas VII-VIII uczennica klasy VII Julia Łukasiewicz, która zdobyła III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy


Galeria Zdjęć