Czwartek, 22.2.2024
Name days: Małgorzata / Marta / Wiktor

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   W dniu 19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Pani Dyrektor Katarzyna Kaźmierczak, wychowawcy klas oraz Pan Przewodniczący Rady Rodziców wręczyli podczas apelu świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Wśród uczniów naszej szkoły znalazły się osoby, które zostały również nagrodzone za 100% frekwencję oraz osiągnięcia w konkursach. Apel ten był także okazją by oficjalnie podziękować pani Dyrektor Katarzynie Kaźmierczak za Jej oddaną na rzecz szkoły pracę. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły przedstawili krótką część artystyczną. Spotkanie zakończyło się życzeniami wesołych i bezpiecznych wakacji.

P. Chwiłkowska

Galeria Zdjęć