Piątek, 19.7.2024
Name days: Marcin / Włodzisław / Piotr

Turniej „Z Podwórka na stadion 2021”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największy nie tylko w Polsce, ale i w Europie Turniej piłkarski dla dzieci ze szkół podstawowych, którego Wielki Finał odbywa się co roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Turniej był początkiem piłkarskiej przygody już dla ponad 50 Reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych: m.in. Arkadiusza Milika, Krzysztofa Piątka, Piotra Zielińskiego, Tomasza Kędziory, Bartosza Bereszyńskiego, Damiana Kądziora, Marcina Kamińskiego oraz Pauliny Dudek.

   W dniu 16.11 i 18.11.2021 w Biskupicach Ołobocznych rozegrany został gminny finał kolejnej edycji turnieju. Uczniowie klas II i III oraz  IV, V i VI wystartowali po raz kolejny w turnieju. Do dalszego etapu rozgrywek powiatowych awansowała grupa rocznik (2010-2011). W turnieju brały udział 4 drużyny. Atmosfera na meczach była wspaniała, rodzice wiernie kibicowali swoim pociechom, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

  Serdecznie gratulujemy sportowcom i życzymy kolejnych sukcesów w zawodach sportowych. Dziękujemy również panu Wojtkowi Gilewiczowi za zaangażowanie w turniej.

 Kinga Jasińska, Danuta Orłowska


Galeria Zdjęć