Środa, 19.6.2024
Name days: Sylwia / Juliann / Gerwazy

Godzina dla Ziemi

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 24 marca 2023 uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Danuty Orłowskiej, p. Kingi Jasińskiej i p. Karoliny Nowakowskiej włączyli się w obchody „Godziny dla Ziemi”. W trosce o naszą Planetę uczniowie zaopatrzeni w rękawice, worki na śmieci wyruszyli aby  sprzątać okolice szkoły i teren naszej wsi. Czynny udział w akcji dał do zrozumienia, że należy dbać o swoje środowisko oraz czystość otoczenia. Dzieci uczestniczyły w sprzątaniu z zaangażowaniem i z wielkim przejęciem. Celem akcji szkolnej było ukształtowanie postawy odpowiedzialności młodego pokolenia za obecny i przyszły stan środowiska naturalnego.

Wszystkim uczestnikom, którzy wykazali chęć, by zadbać o otaczające nas środowisko serdecznie dziękujemy.

K. Jasińska


Galeria Zdjęć