Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Pożegnanie VIII klasy

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,

 tak naprawdę wszystko się dopiero zaczyna.” ks. Jan Twardowski

 

     Kolejny rok szkolny przechodzi do historii. Rok pełen wydarzeń, przeróżnych emocji i zmian, ale nade wszystko sukcesów naszych uczniów, którzy pomimo czasu pandemii, z którą musieliśmy się zmierzyć przez kilka miesięcy pracowali na miarę swoich możliwości.

24 czerwca 2022r. w świetlicy wiejskiej w Fabianowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego składające się z części oficjalnej i artystycznej.

Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów odniesionych w trakcie trwania nauki. Odzwierciedleniem Waszego zaangażowania w proces edukacji są piękne świadectwa na koniec roku wręczone przez wychowawcę klasy i dyrektora szkoły.

Statuetkę Prymusa Szkoły otrzymała absolwentka Julia Łukasiewicz.

Po oficjalnej części odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VII, do programu włączyły się również uczennice klasy IV, V i przedstawiciele kl. VI.

  Z uśmiechem na twarzy obserwowaliśmy barwny program artystyczny pełen humoru (skecze), pięknego tańca (taniec z pomponami „Holiday”, taniec merenge w parach „Śpiewam i tańczę”, innowacja pedagogiczna Drumming ball cancan) i śpiewu kl. III. Na zakończenie absolwenci pożegnali się z nami polonezem, a koleżanki i koledzy z VII klasy obdarowali ich pamiątkowymi upominkami. Nie obyło się bez wzruszeń. Program uroczystości przygotowała p. Danuta Orłowska przy współpracy z p. Kingą Jasińską, Ewą Bolach  i Małgorzatą Olechowską odpowiedzialną za piękną dekorację świetlicy.

Gratulujemy Rodzicom różnych, nawet najmniejszych sukcesów Waszych dzieci – niech przyszły rok przyniesie jeszcze lepsze osiągnięcia i wyniki w konkursach, zawodach sportowych czy nauce.

Nauczycielom gratulujemy wytrwałości i cierpliwości w przekazywaniu wiedzy uczniom, a także koordynowania i zorganizowania różnych działań o charakterze szkolnym, charytatywnym, czy pozaszkolnym (wycieczek, rajdów, wyjść, akcji, imprez).

Życzymy wszystkim uczniom, Rodzicom i nauczycielom oraz pracownikom administracyjnym – miłych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

Danuta Orłowska

PIOSENKA

https://youtu.be/0tE006WCfUk

DRUMMING BALL

https://youtu.be/7Azw10wv-qYGaleria Zdjęć