Poniedziałek, 22.4.2024
Name days: Łukasz / Kaja / Teodor

Witajcie w naszej bajce - Czwarta Edycja Rewii Postaci Literackich

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   16 listopada 2018 roku, odbyła się w naszej szkole Czwarta Edycja Rewii Postaci Literackich. Celem imprezy bibliotecznej jest rozwijanie i rozbudzanie zainteresowań czytelniczych wśród naszych uczniów. Bardzo jestem zadowolona, że rewia cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów. Z roku na rok w tym dniu w szkole goszczą różne postaci bajkowe. W szkolnych ławkach zasiadły dzisiaj uczennice i uczniowie wcielając się w: Harrego Pottera, Hermionę Grenger, Smoka Wawelskiego, Królową lodu, Panią Zimę, Kosmicznego bohatera, Boba Budowniczego, Smerfetkę, Pippi, Dziewczynkę z zapałkami, Księżniczkę, Śmierć, piłkarzy, Kota w butach, Misia, Króla Artura, Rycerza, Batmana. Pragnę bardzo serdecznie podziękować Rodzicom, Babciom i wszystkim dzięki, którym dzisiejszy dzień był nienawykle bajkowy. Do zobaczenia za rok!

Jolanta Wieleba - bibliotekarz


Galeria Zdjęć