Czwartek, 6.10.2022
Name days: Artur / Bronisława / Monika
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

V miejsce w Konkursie „Piękna nasza Polska cała”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   8 marca

2018 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu odbył się VIII Konkurs Krajoznawczy „Piękna nasza Polska cała” organizowany przez Komisję Młodzieżową przy kaliskim oddziale PTTK. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół kaliskich i regionu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Wiktoria Kowalska, Jolanta Lesień, Agata Molka i Justyna Puszczyk. Tematyka konkursu dotyczyła zagadnień geografii Polski, ochrony środowiska, parków narodowych  oraz najważniejszych obiektów architektonicznych.

   W zmaganiach konkursowych nasza drużyna wykazała się dużą wiedzą zajmując wysokie V miejsce. Uczestnicy mieli też okazję zapoznać się z ofertą programową liceum oraz zwiedzić szkołę.

Opiekun: Elżbieta Nowak


Galeria Zdjęć