Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina

Uroczystość zakończenia roku szkolnego i pożegnanie absolwentów

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

25 czerwca to długo oczekiwany przez nas dzień zakończenia roku szkolnego 2020/2021. Był on szczególny dla uczniów klasy ósmej, którzy stali się absolwentami naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się od uroczystego wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu Polski. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Grażyna Kucharska, która oficjalnie powitała wszystkich  zgromadzonych gości, rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, podsumowała miniony rok szkolny, pogratulowała uczniom osiągniętych wyników w nauce oraz podziękowała nauczycielom za wkład pracy włożony w nauczanie i wychowanie.

Po wystąpieniu absolwenci otrzymali z rąk pani dyrektor świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, a najlepsi uczniowie świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Troje z nich otrzymało Medalion Prymusa Szkoły za osiągnięcie bardzo wysokich  wyników nauczania oraz wzorową postawę w klasach IV – VIII. Nauczyciele wręczyli również nagrody za zwycięstwa w różnych konkursach, za aktywną pracę na rzecz szkoły, 100% frekwencję oraz osiągnięcia sportowe. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. 

Nagrodzeni zostali także uczniowie z klas IV-VII. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz dyplomy za sumienną pracę zdalną.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VII, którzy wręczyli również swoim starszym kolegom przygotowane przez siebie upominki.     

Absolwenci na pożegnanie złożyli podziękowania wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie udali się do swoich klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie.

Akademia została przygotowana przez panie: Stanisławę Wawrzyniak, Agnieszkę Sokołowską oraz Agnieszkę Wielebską, natomiast dekoracja przez panie: Ewelinę Majorczyk-Czempińską oraz Sabinę Stasiak.

Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu :)


 

 

 

 

 

Galeria Zdjęć