Piątek, 19.7.2024
Name days: Marcin / Włodzisław / Piotr

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

 Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 2 września uczniowie przybyli do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Tradycyjnie już rok szkolny rozpoczęliśmy wspólną mszą świętą sprawowaną przez proboszcza  Parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Ociążu - ks. Krzysztofa Niciejewskiego. Po mszy udaliśmy się do szkoły, aby złożyć pokłon przed tablicą Patrona Jana Pawła II i wziąć udział w uroczystej akademii.

 Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie prowadzący uroczystość serdecznie powitali naszą nową Panią Dyrektor Grażynę Kucharską i wszystkich zgromadzonych. Pani Dyrektor powitała wszystkich uczniów i ich rodziców. Szczególnie serdeczne słowa skierowała do naszych pierwszoklasistów, życząc im sukcesów w nauce i radości z przebywania w murach naszej szkoły. Wychowawczyni pierwszej klasy również powitała swoich nowych wychowanków wręczając im upominki z SKO. W części artystycznej uczniowie wspominali piękne chwile minionych wakacji. Oddali również hołd tym, którym zawdzięczają wolność - bohaterom II wojny światowej. Po zakończeniu części artystycznej, przygotowanej przez p. S. Wawrzyniak, P. Chwiłkowską i E. Bolach, uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.   

  Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

E. Bolach


Galeria Zdjęć