Piątek, 24.5.2024
Name days: Joanna / Maria / Zuzanna

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Badmintonie

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 5 i 6 listopada 2019 roku w Nowych Skalmierzycach na hali sportowej odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU OSTROWSKIEGO W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW, w których brali udział uczniowie naszej szkoły z klas V, VII i VIII. W zawodach startowały drużyny z: SP Nowych Skalmierzyc, SP Ociąża, SP Skalmierzyc, SP Gostyczyny, SP nr 5 z Ostrowa Wielkopolskiego i SP Raszkowa.  Zawodnicy naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze.

MISTRZOSTWA POWIATU DZIECI Z KLASY V:

Drużyna dziewcząt: Zofia Marciniak i Ewa Jędroszka - III miejsce

Drużyna chłopców: Piotr Rubas i Nikodem Wasielewski - IV miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU MŁODZIEŻY Z KLAS VII – VIII:

Drużyna chłopców: Tomasz Kułton i Rafał Krawczyński - I miejsce

Drużyna dziewcząt: Oliwia Wiertelak i Wiktoria Karolak - II miejsce

Zdobyte wysokie miejsca pozwolą im reprezentować naszą szkołę w zawodach rejonowych. Gratulujemy wspaniałej gry, zaciętej walki, życzymy dalszych sukcesów - trzymamy kciuki! BRAWO!!! Za udział zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

Opiekunowie drużyn: pani Kinga Jasińska i pani Danuta Orłowska 

 

Galeria Zdjęć