Piątek, 12.7.2024
Name days: Brunon / Jan / Andrzej

Mamy wreszcie „ złoto”!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   15 listopada 2018 roku odbyły się w Nowych Skalmierzycach Powiatowe Zawody w Badmintonie Młodzieży SP. Na zawody przyjechało 11 zespołów. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Drużyna dziewcząt : Aleksandra Klońska – Emilia Jaś i drużyna chłopców: Karol Sudolski – Eryk Stodolny. Obie drużyny grały bardzo dobrze w swoich kategoriach. Jednak fantastyczne mecze chłopców doprowadziły ich do najwyższego miejsca na podium. Zdobyli „złoto” po raz pierwszy w historii naszej szkoły!!! Dziewczęta natomiast mogą pochwalić się brązowym medalem. Serdecznie gratulujemy takich wyników i trzymamy kciuki za chłopaków w zawodach rejonowych życząc dalszych sukcesów!

Trenerem obu zespołów jest Danuta Orłowska

Galeria Zdjęć