Wtorek, 6.12.2022
Name days: Angeliki / Honorata / Mikołaj
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

III edycja konkursu "Mistrz Oszczędzania"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

17 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 11 im. Mirosława Feriča w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu "Mistrz Oszczędzania". Konkurs został zorganizowany przez SP nr 11 we współpracy z bankiem PKO Bank Polski w ramach programu edukacji finansowej SKO. Zaproszenie do udziału przyjęło 18 szkół podstawowych z terenu powiatu ostrowskiego. Z zadaniami z zakresu matematyki oraz ekonomii zmierzyło się 68 uczniów. Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Maja Stempniak i Nikodem Wasielewski z klasy trzeciej zajęci II miejsce. W kategorii klas IV – VI naszą szkołę reprezentowali Tomasz Kułton i Wiktor Wasielewski, którym niewiele zabrakło aby stanąć na podium. Uczniowie na bardzo wysokim poziomie wykazali się znajomością pojęć bankowych oraz sprawnością rachunkową.  Nagrody dla każdego uczestnika konkursu ufundował PKO Bank Polski Oddział I w Ostrowie Wielkopolskim.

J. Poprawska

Galeria Zdjęć