Sunday, 25.2.2024
Name days: Adam / Cezary / Jarosław

Gminny turniej w szachach drużynowych 2016-2017

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Pod koniec października mieliśmy okazję zorganizować w progach naszej szkoły gminny turniej szachów drużynowych. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: uczniowie SP oraz gimnazjaliści. Czworo uczniów naszej szkoły podstawowej mocno przeżywało swój występ w turnieju, niestety z uwagi na nieobecność pozostałych drużyn wszystkie pojedynki zakończyły się walkowerem. Gimnazjaliści zmierzyli się natomiast z reprezentacją z zaprzyjaźnionego gimnazjum w Nowych Skalmierzycach. Pomimo dobrej gry nasi reprezentanci nie sprostali gościom, którzy odnosząc zwycięstwo zapewnili sobie awans do etapu powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim. Życzymy im szczęścia i czekamy na rewanż w przyszłym roku. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor Katarzynę Kaźmierczak.

Robert kiełbik

organizator zawodów


Galeria Zdjęć