Czwartek, 6.10.2022
Name days: Artur / Bronisława / Monika
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zwycięstwo Gimnazjalistów w Mistrzostwach Gminy w Tenisie Stołowym

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   W 13 października 2016r. w Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła reprezentowana była przez dwie drużyny dziewcząt i dwie drużyny chłopców. Drużyny rozgrywały z gospodarzami długie zacięte mecze do 3 wygranych.  Nasze drużyny  dziewcząt i chłopców pokonały drużyny gospodarzy.

I miejsce zajęła  drużyna w składzie: Marcelina Michalak – Wiktoria Kowalska wygrała wszystkie mecze zdobywając tym samym kwalifikacje do zawodów powiatowych w Lamkach.

II miejsce wywalczyły dziewczęta: Maja Nowak – Agata Molka – Angelika Klicha.

W turnieju chłopców I miejsce wywalczył zespół: Maciej Kowalski – Szymon Martyna kwalifikując się do zawodów powiatowych w Wierzbnie.

II miejsce zajęła drużyna w składzie: Jakub Michalak – Hubert Martyna- Patryk Jaskuła.

Na uwagę zasługuje również bardzo dobra gra Marceliny Michalak i Macieja Kowalskiego wyróżniających się swoją grą w turnieju i zwycięstwem wszystkich pojedynków indywidualnych. Na zakończenie turnieju uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

18 i 20 października zwycięskie drużyny uczestniczyły w zawodach powiatowych gdzie zajęły V miejsce po zaciętych meczach w grupach: dziewczęta z Wierzbnem i Lamkami liderami turnieju (Wierzbno I msc.), chłopcy z drużynami z Ostrowa i Sieroszewic i Dębnicy (Sieroszewice I msc).

Gratulujemy wszystkim  zawodnikom sukcesów sportowych!

 Opiekun - Danuta Orłowska


Galeria Zdjęć