Piątek, 12.7.2024
Name days: Brunon / Jan / Andrzej

Zielona Szkoła Mrówki 2023 – niezapomniana przygoda

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W tym roku uczniowie klasy VIII, VI i V wyjechali na Zieloną Szkołę do Mrówek organizowaną przez Sun Sport. Śmiało można powiedzieć, że to cudowna przygoda. Świetnie zorganizowane zajęcia prowadzone przez profesjonalną kadrę, piękna pogoda, otoczenie (cisza, las nad jeziorem), bogata baza sportowa, noclegowa, dobre posiłki, cóż więcej potrzeba?

Wspólnie z uczniami z bogatej oferty zajęć wybraliśmy:

Pierwszego dnia: strzelanie z wiatrówki, kamuflaż w lesie, mini karaoke + qoolturkę.

Drugiego dnia Dzień Dziecka: kajaki, siatkówka plażowa, 50 gra terenowa, a wieczorem po kolacji terenowa gra przygodowa.

Organizatorzy zadbali aby ten dzień był wyjątkowy. PIANA PARTY  w samo południe, SUPER WYDARZENIE, TAŃCE, ZABAWA W PIANIE, KTO BY NIE CHCIAŁ TEGO PRZEŻYĆ. Wszystkie dzieci otrzymały również pyszne lody.

Trzeciego dnia: militarny tor przeszkód, podchody.

Uczestnicy Zielonej Szkoły otrzymali na czas pobytu stroje moro, w których mogli wykonywać zadania w lesie, na torach przeszkód czy na strzelnicy.

Każdy mógł skorzystać ze specjalnej strefy wypoczynku, pomiędzy zajęciami.

Ta Zielona Szkoła na długo pozostanie nam w pamięci…. Uczestnicy wyjazdu wykazali się dużym zaangażowaniem, zdyscyplinowaniem, potrafili świetnie współdziałać w stworzonych zespołach. Zadowoleni, zintegrowani, wymęczeni, z bagażem przeżyć, nowych doświadczeń  wróciliśmy do domu i będziemy planować kolejne wyjazdy. Szkoda, że nie będzie już z nami aktualnej ósmej klasy. Kto jedzie z nami?

                     Opiekunowie: Danuta Orłowska, Sylwia Naskręcka

filmik1

filmik2

filmik3

filmik4


Galeria Zdjęć