Sunday, 2.10.2022
Name days: Aleksander / Sława / Teofil
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

22 czerwca 2018 odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego, a także pożegnanie uczniów klas III gimnazjum. Uroczystość rozpoczęła się przekazaniem sztandaru drugoklasistom przez uczniów klas trzecich. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Katarzyna Kaźmierczak, która wręczyła medaliony Prymusa Szkoły uczniom, którzy w ciągu trzech lat osiągali bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie – klasa IIIa – Jagoda Józefiak, Wiktoria Kowalska, Jolanta Lesień, klasa IIIb – Martyna Kowalczyk oraz Marta Szulc. Następnie wychowawcy wręczyli świadectwa absolwentom oraz świadectwa z wyróżnieniem uczniom pozostałych klas szkoły podstawowej i gimnazjum. Nie zabrakło również gratulacji i nagród za udział w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych i za pracę na rzecz szkoły.

Druga część uroczystości składała się z programu artystycznego przygotowanego przez uczniów klas drugich wspólnie z wychowawcami.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal, gdzie otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Sylwia Naskręcka

Galeria Zdjęć