Saturday, 13.7.2024
Name days: Daniela / Henryk / Małgorzata

Za nami I półrocze…

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2021/22

     15 stycznia  odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę uczniów i szkoły w I półroczu roku szkolnego 2021/2022. Uroczystość poprowadzili uczniowie klasy VII, którzy wcielili się w rolę reporterów relacjonujących wydarzenia z życia szkoły, które udało się zrealizować w I półroczu.

     Pani Dyrektor Grażyna Kucharska przedstawiła uczniów wyróżniających się w nauce, czyli ze średnią co najmniej 4,75 i zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym. Uczniowie wzorowi z poszczególnych klas zaprezentowali się zgromadzonym na apelu oraz otrzymali gromkie brawa od koleżanek i kolegów, a następnie zostali poproszeni do pamiątkowego zdjęcia. W dalszej kolejności Pani Sylwia Naskręcka przedstawiła ranking klas dotyczący najwyższych średnich ocen uzyskanych przez poszczególne oddziały oraz przedstawiła uczniów, którzy w I półroczu mieli 100% frekwencję. Na zakończenie Pani Jolanta Poprawska omówiła sukcesy uczniów w konkursach i zawodach na szczeblu wojewódzkim, powiatowym, gminnym, natomiast Panie Paulina Chwiłkowska oraz Małgorzata Olechowska wręczyły nagrody, a także dyplomy za udział w konkursach przedmiotowych.

     Wyróżnieni we wszystkich kategoriach uczniowie mieli również okazję zaprezentować się na forum szkoły, co zostało uwiecznione na fotografiach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii!

 A.Woźniak


Galeria Zdjęć