Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Pingwin

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   W listopadzie ub. r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PINGWIN. Do konkursu przystąpiło 12 uczniów. Każdy z uczestników miał do rozwiązania test składający się z 30 pytań. Do każdego pytania podane były 4 warianty odpowiedzi, z których tylko 1 był prawidłowy. Ocenie podlegało każde pytanie. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na dane pytanie uczestnik otrzymał 1 punkt, za udzielenie błędnej odpowiedzi -1 punkt, a za nieudzielanie odpowiedzi – 0 punktów.

Wszyscy uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki. Natomiast na szczególne wyróżnienie zasłużyli Dawid Kaźmierczak, Aleksandra Klońska, Tomasz Kułton oraz Wiktor Wasielewski. Którzy uzyskali następujące miejsca 17, 16, 13 oraz 7. Miejsce siódme jest najlepszym wynikiem jakim do tej pory uzyskał uczeń naszej szkoły.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu dalszych sukcesów.

Anna Walczak, Jolanta Poprawska, Łukasz Menzel

 

Galeria Zdjęć