Środa, 29.5.2024
Name days: Magdalena / Maksymilian / Urszula

Uczniowie z Ociąża na meczu Lecha

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W niedzielę 10 listopada  28  uczniów pod opieką pani Kingi Jasińskiej i pani Danuty Orłowskiej - organizatorek wyjazdu, pana Janusza Torby i rodziców wyjechało do Poznania na mecz Lecha z Koroną Kielce w ramach akcji klubu „Kibicuj z klasą”Młodzież, dzieci i rodzice przygotowali się do meczu doskonale, zaopatrując się w atrybuty kibica Lecha: szaliki, czapki, koszulki.

Większość uczestników  wyjazdu była na takim meczu nie po raz pierwszy. Gorąca atmosfera panująca podczas meczu, szybko udzieliła się naszym uczniom, którzy również bardzo entuzjastycznie dopingowali drużynę gospodarzy. Wielka radość na stadionie, gdy Lech strzelił bramkę trwała bardzo krótko, gdyż sędzia nie uznał jej po obserwacji z kamer. Ostatecznie mecz zakończył wynikiem 0:0.

„Kiedy następny mecz?”, „Podobało mi się!”,, Fajny wyjazd z kolegami i z tatą!”, „Na stadionie jest super, zupełnie inaczej niż w telewizji!” -  te krótkie wypowiedzi uczniów i uśmiechnięte buzie to najlepsze recenzje wyjazdu, który integruje, wychowuje i uczy, a przede wszystkim odciąga młodzież i dzieci od komputera, pozwala aktywnie spędzić jej czas wolny rozwijając sportowe zainteresowania. Serdeczne podziękowania dla rodziców i nauczycieli opiekujących się młodzieżą podczas wyjazdu. Do zobaczenia na kolejnych meczach!!!

D. Orłowska


 

Galeria Zdjęć