Poniedziałek, 17.6.2024
Name days: Laura / Leszek / Adolf

Sukcesy szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Orzeł Ortograficzny”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   W miesiącu listopadzie uczniowie naszej szkoły z klas IV-VIII brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Orzeł ortograficzny”, który był rozgrywany w czterech kategoriach wiekowych. Zadania konkursowe poza sprawdzeniem wiedzy uczniów z zasad ortograficznych były ciekawą formą zabawy, ale również współzawodnictwa w wirtualnym świecie.

   Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. Najwyższy wynik i VI miejsce w kraju zdobyła uczennica klasy VIII- Izabela Stawik (w kategorii klas VII-VIII). Tytuł laureata i VII miejsce w kraju uzyskała Maja Wawrzyniak- uczennica klasy IV (w kategorii klas III-IV). Natomiast VIII miejsce w kraju i tytuł laureata zdobyli uczniowie: Maksymilian Mikłas – uczeń klasy V i Anna Cieślak- uczennica klasy VI (w kategorii klas V i VI ), a także Maria Wancek- uczennica klasy VIII.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Galeria Zdjęć