Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Mistrzostwo Powiatu na hali !!!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   Szkolna reprezentacja gimnazjum w piłce nożnej halowej po zwycięstwie w etapie gminnym, uczestniczyła w rozgrywkach finałowych powiatu ostrowskiego, które odbyły się 27.10.2016. w gimnazjum nr.4 w Ostrowie Wielkopolskim. Grając w bardzo wyrównanej grupie „B” po dwóch remisach z Dębnicą i Sieroszewicami w stosunku 0:0 w ostatnim meczu grupowym zwyciężyliśmy  z Gim. Sośnie 2:0. W końcowym rozrachunku zdobyte 5 pkt. dało nam pierwsze miejsce w grupie, awans do finału. W grupie „A” zdecydowany faworyt Gim.nr.4 w ostatnim meczu swojej grupy w ostatnich sekundach straciło bramkę, która zadecydowała o tym że do finału awansowało Gim. Wierzbno.

Finał był bardzo zacięty, pierwsi bramkę zdobyli młodzi piłkarze z Wierzbna, ale nasza drużyna pokazała charakter odrabiając straty po bardzo ładnych kombinacyjnych akcjach i w ostatecznym rozrachunku zwyciężyliśmy 2:1. 

W Finale Powiatu wystąpiło 8 drużyn wcześniej wyłonionych w rozgrywkach gminnych. Nasza Drużyna uzyskała awans do rozgrywek rejonowych które rozegrane zostaną 25.11.2016.

Skład reprezentacji - Max Andrzejak, Jakub Spaleniak, Dawid Kucharski -kpt, Hubert Paluszczak, Jakub Grzyb,  Maciej Kowalski, Patryk Jaskuła, Grzesiu Stasiak, Damian Mrula, Bartek Mielcarek.

Serdeczne podziękowania dla Pani Doroty Grzyb, która wspólnie z nami obserwowała cały turniej i gorąco nam kibicowała. Dziękujemy!

Reprezentacja wystąpiła w pięknych strojach zakupionych ze środków dotacji UGiM w Nowych Skalmierzycach dla Uczniowskiego Klubu Sportowego „Zryw”.

Trener drużyny - Ryszard Tomczak


Galeria Zdjęć