Środa, 29.5.2024
Name days: Magdalena / Maksymilian / Urszula

Mistrzostwa Powiatu i Rejonu w Badmintonie

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   W Nowych Skalmierzycach w dniu 9 listopada 2017 roku odbyły się MISTRZOSTWA GMINY I POWIATU W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW w których brali udział uczniowie naszej szkoły.

W zawodach startowały drużyny z: SP Nowych Skalmierzyc, SP Skalmierzyc, SP Ociąża i SP nr 5 z Ostrowa Wielkopolskiego. Bardzo dobrze spisały się dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Oliwia Wiertelak, Emilia Jaś, Karolina Kostera zdobywając II miejsce w turnieju i tym samym będą reprezentowały naszą szkołę w zawodach rejonowych. BRAWO!!!

Reprezentacja chłopców w składzie: Tomasz Kułton, Rafał Krawczyński, Klaudiusz Maćkowiak zajęła III miejsce.  BRAWO!!!

Każdy zawodnik otrzymał medal oraz pamiątkowy dyplom dla drużyny.

   Dnia 22 listopada 2017 r. odbył się Finał Rejonu w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt na hali sportowej w Nowych Skalmierzycach. Nasze dziewczęta – Oliwia Wiertelak, Emilia Jaś, Karolina Kostera zaprezentowały się rewelacyjnie zajmując IV miejsce w turnieju. BRAWO!!!

W rozgrywkach startowało 10 szkół z: SP 7 Kalisza, SP Skalmierzyc, SP Ociąża, SP Rozdrażewa, SP Niedźwiedzia, SP Ostrzeszowa, SP Pleszewa, SP Czermina, SP18 Kalisza, SP 8 Krotoszyna.

Opiekun drużyn: Kinga Jasińska

Galeria Zdjęć