Środa, 24.7.2024
Name days: Kinga / Krystyna / Michalina

Kiermasz bożonarodzeniowy

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

  5 grudnia 2023 r. przy okazji zebrania z rodzicami w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Przygotowania do tego wydarzenia trwały już od pewnego czasu, zaangażowali się w nie zarówno nasi uczniowie - którzy wzięli udział w konkursie na Najpiękniejsze Ozdoby Bożonarodzeniowe, nauczyciele i rodzice. Na stołach znalazły się wykonane przez naszych milusińskich (z minimalną tylko pomocą rodziców) i nie tylko  ozdoby i stroiki świąteczne, a także pierniki. Wiadomo powszechnie, że ręcznie wykonane ozdoby cieszą oko bardziej, a kiedy są to ozdoby wykonane przez uczniów, to robi się jeszcze przyjemniej. Tym bardziej, że cały dochód z kiermaszu wspiera szkolne inicjatywy i projekty.

  Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli szczytne dzieła. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności podczas zakupów, a także szczodrości i życzliwości dla nas i tego co wspólnie robimy.
Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu.

Dziękujemy.

Organizatorzy kiermaszu

Galeria Zdjęć