Sunday, 2.10.2022
Name days: Aleksander / Sława / Teofil
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Gminny Konkurs "Między wersami, przygoda z lekturami"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   21 kwietnia, w piątek, odbył się III Gminny Konkurs Znajomości Lektur „Między wersami, przygoda z lekturami”. Gospodarzem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach. Do konkursu zgłosiło sie 23 uczniów szkół naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Nowacka kl. III, Maja Stempniak kl. II i Bartosz Gilewicz z kl. I. Zgromadzonych w sali gimnastycznej uczestników powitała dyrektor szkoły - Pani Małgorzata Sulewska oraz Pani Danuta Szymczak, nauczycielka klasy II szkoły-gospodarza. Uczniowie na poziomie klas rozwiązywali testy ze znajomości lektur. Po pełnej emocji rywalizacji i dogrywkach uczniowie mogli w oczekiwaniu na wyniki zajrzeć do przygotowanej kawiarenki. Następnie nastąpiło wręczenie dyplomów, nagród oraz podziękowań dla opiekunów. Z dumą informujemy, że nasza uczennica kl. II Maja Stempniak zajęła I miejsce w kategorii klas II. Gratulujemy!

Dorota Nowaczyk


Galeria Zdjęć