Sunday, 25.2.2024
Name days: Adam / Cezary / Jarosław

Brąz w Finale !!!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   Finał wojewódzki w piłce nożnej halowej odbywał się 08.12.2017 w Ostrzeszowie. Wystąpiło 7 drużyn i były to : Gospodarz SP Ostrzeszów, Rejon Kalisz-SP OCIĄŻ, Rejon Konin – SP KONIN- górniczo-energetyczna, Rejon Poznań Teren Zachód- SP 3 Nowy Tomyśl, Rejon Poznań Teren Wschód – SP 6 Września, Rejon Piła – SP Okonek, Rejon Leszno – SP Gostyń.

   W rozgrywkach grupowych zagraliśmy z SP Okonek i SP Września. Remis i minimalna porażka zapewniły nam wyjście z grupy. W meczu półfinałowym zagraliśmy z SP Konin i niestety na 20 sek przed końcem meczu straciliśmy bramkę, ale to nic taka piłka… Szybki reset opuszczonych głów i do boju o brąz. Drużyna SP Gostyń również bardzo dobrze grająca w grupie była wymagającym rywalem. Nasi chłopcy stanęli na wysokości zadania lepiej wytrzymując trudy turnieju i w znakomitym stylu wygrali 2-0.

   Piękna akcja dwójkowa Bartka Mielcarka z Grzesiem Stasiakiem, którą sam zdobywca bramki opisał: „ …trener było….  odbiór tutaj do Grzesia i wołam chodź, Grzesiu do mnie, przyjęcie lewa i uderzenie prawa noga i gol xdd!!!”  1-0 dla nas! Bramka na 2-0 prawdziwy majstersztyk! Jakub Grzyb w sytuacji sam na sam minął bramkarza i pięknym strzałem piętą zdobył bramkę… Stadiony świata !!!Wielka radość w naszej drużynie mamy Brąz!!!

   Wielkie gratulacje dla całej drużyny również za postawę fair- play we wszystkich etapach gry nie otrzymaliśmy żadnej kary upomnienia za niesportowe zachowanie lub złośliwy faul. Życzymy naszym sportowcom kolejnych sukcesów. Trzeba pracować dalej by podnosić  umiejętności i pamiętać że „skromność cechuje mistrza”.

Ryszard Tomczak


Galeria Zdjęć