Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

„Kibicuj z klasą”- rekord pobity

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   Kolejny raz w znacznym stopniu przyczyniliśmy się do pobicia rekordu liczby widzów na piłkarskim meczu Lecha Poznań. W niedzielę 25 września o godz. 13.30 wyruszyliśmy z Ociąża na mecz Lech Poznań - Arka Gdynia. Do Poznania wybraliśmy się mocną, bo „102” - osobową ekipą - składającą się z uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, absolwentów i opiekunów. Wspaniała atmosfera meczu „przyjaźni” kibiców Lecha i Arki, którzy obchodzili 20 lat „zgody” zapierała dech w piersiach. Na trybunach pojawiło się łącznie 39539 widzów z czego 18393 z 398 grup akcji „Kibicuj z klasą”.

Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

   Wyjazd na mecz był wspaniałą okazją integracji uczniów, możliwością spędzenia ze sobą czasu wolnego, wspólnego kibicowania i nawiązania nowych znajomości.

   Należy również podkreślić, że po raz kolejny nasi uczniowie dali świadectwo wspaniałego zachowania podczas wyjazdów integracyjno – sportowych.

   Podziękowania za sprawowanie opieki dla Rodziców - Pana Łukasza Kęszyckiego,  pana Tomasza Spławskiego, pana Ryszarda Muchy oraz pana Krzysia Stolarka, Łukasza Menzla z małżonką oraz absolwentów Eryka i Daniela Leśnierowskich, Sebastiana Smolarka, Sebastiana Martyny, którzy zechcieli  poświęcić swój wolny czas.

   Serdecznie dziękuję w imieniu uczniów i swoim – opiekun samorządu uczniowskiego gimnazjum Ryszard Tomczak.


Galeria Zdjęć