Piątek, 12.7.2024
Name days: Brunon / Jan / Andrzej

Dary dla schroniska

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Na terenie naszej szkoły po raz kolejny odbyła się zbiórka darów dla schroniska bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. Zbiórka została zorganizowana przez zespół wolontariuszy wraz  z opiekunem wśród uczniów klas I-VIII.

Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych schronisku rzeczy w tym (karmy, kołder oraz koców) dla podopiecznych ww. organizacji. Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę, na potrzeby schronisk – szczególnie podczas okresu zimowego. 

Zebrane dary zostały przekazane przez przedstawicieli szkolnego wolontariatu wraz z opiekunami dla schroniska dnia 25 listopada.

Podczas pobytu mieliśmy również okazję z dwoma bardzo przyjaznymi podopiecznymi wyjść na spacer  zapewniając im namiastkę przyjacielskiej sympatii.

W imieniu pracowników schroniska, ich podopiecznych, szkolnych wolontariuszy składamy ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu. Zachęcamy, aby podczas decyzji o przyjęciu do swojego domu pupila, rozważyć również możliwość adopcji czworonoga ze schroniska.

 

Galeria Zdjęć