Wednesday, 11.6.2025
Name days: Barnaba / Benedykt / Flora

Dzień Dziecka 2025

Printer-friendly versionSend to friendPDF version

Dzień Dziecka w naszej szkole tradycyjnie obchodziliśmy jako Dzień Sportu – wyjątkowe wydarzenie, które łączyło aktywność fizyczną, integrację uczniów oraz promowanie zdrowego stylu życia. Świętowanie rozpoczęliśmy wspólną rozgrzewką, po której odbyły się pokazy taneczne w wykonaniu uczennic z klas II, III i VII. Następnie uczniowie uczestniczyli w różnorodnych konkurencjach sportowych, dostosowanych do ich wieku i możliwości. Dzieci z klas I–III rywalizowały w biegach, rzutach do celu, skokach oraz w zabawach z balonami wypełnionymi wodą. Starsze klasy – IV–VIII – zmierzyły się w zespołowych rozgrywkach w ringo, siatkówkę oraz piłkę nożną. Niezwykle radosnym punktem programu było Piana Party, które dostarczyło uczestnikom mnóstwa śmiechu, radości i niezapomnianych wrażeń.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Ochotniczej Straży Pożarnej z Biskupic Ołobocznych za wsparcie w organizacji Piana Party oraz do Rady Rodziców za zorganizowanie pysznego poczęstunku – lodów dla wszystkich uczniów.

Dzień Sportu był doskonałą okazją do wspólnej zabawy, budowania więzi oraz zdrowej, sportowej rywalizacji w duchu fair play.

Brawa dla wszystkich uczestników! Do zobaczenia za rok!

Zobacz nasz taniec

Organizatorki: Danuta Orłowska, Kinga Jasińska


 

Galeria Zdjęć