Piątek, 29.3.2024
Name days: Marek / Wiktoryna / Zenon

Gminne Biegi Sztafetowe

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 27 września 2013 roku na stadionie miejskim w Nowych Skalmierzycach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Biegach Sztafetowych dla Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Wzięli w nich udział młodzi sportowcy naszej szkoły.

Drużyna chłopców w składzie: Sebastian Martyna, Daniel Grzyb, Kacper Grzmil, Adrian Puszczyk, Sylwester Dobroś, Mateusz Walkowiak, Artur Spaleniak, Dawid Borowski, Łukasz Roszkiewicz, Szymon Twardowski, Patryk Karkoszka, Mikołaj Sztukowski zajęła I miejsce, natomiast drużyna dziewcząt w składzie: Klaudia Majdziak, Małgorzata Kordys, Wiktoria Braun, Pamela Kałużna, Agata Kuzibura, Klaudia Walczak, Agnieszka Urban, Jessica Kaźmierczak, Magdalena Stodolna i Wiktoria Wieczorek wywalczyła II miejsce. Na  II miejscu uplasowała się drużyna szkoły podstawowej w składzie Aleksandra Maciak – kapitan,  Hubert Paluszczak, Kinga Maćkowiak, Grzegorz Stasiak, Karolina Szymczak, Piotr Stempniak, Aleksandra Kuchnicka, Konrad Walczak, Klaudia Kasprzak, Krystian Strzyż, Magdalena Borowska, Kamil Kowalczyk, Julia Dolińska.

Podczas finału etapu powiatowego, który odbył się w środę 2 października 2013 r. na Piaskach w Ostrowie Wielkopolskim drużyna chłopców z gimnazjum wywalczyła II miejsce!

Opiekunami uczniów podczas zawodów byli: p. Ryszard Tomczak i p. Kinga Jasińska.

Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Opracowanie artykułu: Maciej Bąk