Piątek, 29.3.2024
Name days: Marek / Wiktoryna / Zenon

II Mistrzostwa Szkoły w Szachach Klasycznych

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniach 15-16 listopada w świetlicy szkolnej odbyły się mistrzostwa w szachach. Gra ta zyskuje w naszej szkole coraz większa popularnośc, o czym może świadczyć faktwzrostu liczby uczestników tegorocznego konkursu w porównaniu z rokiem poprzednim. W tym roku zawody zostały rozegrane w czterech grupach. Zwycięzcą spośród uczestników szkoły podstawowej został Piotr Stempniak z klasy IV.

• Kamil Ptak (klasa IIA)

W następny czwartek (17 listopada) nasi finaliści uczestniczyli w gminnych zawodach szachowych. Podczas tego turnieju reprezentacja gimnazjum w składzie: Mateusz Stodolny, Kacper Grzmil, Krystian Wrzesiński wywalczyła II miejsce w klasyfikacji drużynowej. Reprezentantem szkoły podstawowej byłPiotrek Stempniak zdobywca III miejsca w klasyfikacji szkół podstawowych. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.